Tarman İncek

Doğru adreslerde doğru projelere imza atan firmamız son olarak Ankara’nın en çok değer kazanan bölgelerinden biri olan İncek’te bulunmaktadır. Sosyoekonomik ve kültürel seviyesi yüksek olan bölgenin merkezinde bulunan projemiz 180 m2 den 1650 m2 ye kadar çeşitli sektörlerin her türlü donanımsal ihtiyacını karşılayacak bağımsız bölümlere sahiptir. Kaliteli ve nitelikli malzemelerle inşa edilmiş üst düzey standartlara sahip projemizde kurumsal firmalar yerlerini almaya başlamıştır.

Eyyüp TARMAN İnşaat A.Ş.

Temelleri 1973 yılına dayanan firmamız, kendi mülkleri üzerine inşaatlarını yapmaktadır. Sektöründe deneyimli olan şirketimiz çağın gereksinimleri doğrultusunda fonksiyonel ve estetik yaşam alanları inşa etmektedir.

Her zaman kaliteye ve sağlamlığa önem veren Eyyüp Tarman İnşaat A.Ş., sürdürebilirlik ilkesi doğrultusunda nitelikli işler yapmayı kendisine misyon edinmiştir.

Yenilikçi, değerlerine bağlı ve hizmet verdiği sektörde öncü olma vizyonuna sahip olan firmamız  yapmış olduğu projelerde kurumsal firmaların çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Eyyüp TARMAN İnşaat A.Ş. kurucusu Sayın İnş. Müh. Eyyüp Tarman, yönetim kurulu üyeleri  Sayın  Süleyman Tarman ve Sayın  İbrahim Tarman tarafından yönetilmektedir.